Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
504 037 120
biuro@mselektro.com

 

Lutowanie Twarde

Firma MS Elektro - jako jedna z nielicznych - juz od wielu lat zajmuje się lutowaniem twardym elementów mosiężnych i miedzianych, w oparciu o luty na bazie srebra.
Wykonujemy wiele, łączonych poprzez lutowanie twarde, detali mosiężno-miedzianych, stosowanych m.in. w branży energetycznej i elektrycznej. 
Opanowane przez MS Elektro techniki lutowania twardego zapewniają, oprócz odpowiedniej twardości mechanicznej łączonych elementów, dodatkowo przy produktach tego wymagających, odpowiednio niską oporność elektryczną łączonych elementów.
Firma MS Elektro ma w tej dziedzinie bogate i wieloletnie doświadczenie, m.in. w produkcji wyprowadzeń uzwojeń w przekładnikach, różnego rodzaju zacisków uzwojen pierwotnych i wtórnych czy elementów uziemiających.
MS Elektro wykonuje również usługi seryjne lutowania twardego na bazie różnych lutów dla innych sektorów produkcyjnych naszej gospodarki.